GÜVENLİ GEÇİŞ SİSTEMLERİ
GGS ile amaç, firma bünyasinde ve/veya firma içindeki istenilen bölümlere, istenmeyen kişilerin geçişini kontrol altına almaktır.
Şirketimiz, şifreli, kartlı,parmak izli, iris ve yüz tanımalı sistemlerden firmanın ihtiyacına uygun olan modelleri belirleyip projeyi başarı ile sunar. Raporlama ve kayıt yazılımları sayesinde kesintisiz kontrol ve raporlama imkanı sağlanmaktadır.
Ayrıca HGS – Otopark geçiş sistemleri ve turnike geçiş sistemleri konusunda müşterimizin ihtiyacına göre projelendirme ve uygulama hizmeti sağlıyoruz.

 

 

 

 


PERSONEL DEVAM TAKİP SİSTEMLERİ
Günümüz teknolojisinde personellerden alınan parmak izleri veya kişilerde bulunan kartlarla, Pdks programı ve pdks cihazları aracılığı ile personellerin giriş çıkış saatlerini, çalıştığı süreleri, mola sürelerini ve izinlerini görmek hatta maaşını ve mesaisini kolayca hesaplatmak mümkündür. PDKSc ‘nin GGS den farkı sadece geçiş yapan personelin çalışma saatlerini hesaplamak ve raporlamaktır.
İşletmeler için personelin işe geliş alışkanlıklarını düzene sokmakta çok faydalıdır. Özellikle yüz ve parmak tanımalı modellerde asla başkasının yerine giriş yapmak mümkün olamaz. Bu da işletme güvenliği için çok önemlidir.