HABERLEŞME ve İLETİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Günümüzde şirketler tüm yatırımlarını aynı merkezde yapmayarak işçilik ucuz yerlerde üretim tesislerini, pazarın güçlü olduğu yerlerde yönetim tesislerini oluşturmaktadır. Bu durum lokasyonlar arası iletişimin kesintisiz ve yeterli güçte olmasını zorunlu kılar.
Bu iletişim ses, görüntü, veri şeklinde çeşitli platformlarda gereklidir.
Telefon santrali ses veya video konferans sistemleri kesintisiz iletişimi sağlayarak şirketleri aynı lokasyondaymış gibi bütünleştirir.
Şirketimiz bu ihtiyaçlar için analog, dijital, IP telefon santralleri ile sesli görüntülü konferans sistemleri ve voip çözümleri projelendirir, tedarik eder ve sunar.
Özellikle voip sistemler ücretsiz olarak ses iletişimini sağlarken aynı dahili telefon numaralarının kullanılmasını mümkün kılar.
Böylece şirketlerin dışarıdan aranan tek numarası bile olsa (444 xx xx veya Pbx gibi) tüm lokasyonlardaki herkese aynı dış numaradan ulaşılabilir.
Video konferans sistemleri ise özellikle yönetim kadrosunun sık sık düzenlediği toplantılar için lokasyonlar arası seyahat ihtiyacını ortadan kaldırarak zaman ve para tasarrufu sağlar.
Aynı zamanda video konferanslar eğitim amaçlı olarak lokasyonların tamamına aynı anda bir konu hakkında eğitim ya da bilgilendirme yapılmasına olanak verir ve bu sayede zaman ve para tasarrufu sağlar.